Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Gminy Olecko w ramach projektu „E-Obywatel nowe umiejętności cyfrowe”
04.01.2018  /  Józef Kunicki;

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Olecko na bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi komputera, korzystania z Internetu, jak również korzystania z różnych form elektronicznych usług publicznych takich jak: sprawy obywatelskie, ochrona zdrowia, świadczenia społeczne, załatwianie spraw urzędowych on-line, zdobywanie potrzebnych informacji urzędowych, składanie deklaracji, informacji i innych dokumentów w celu rozliczenia podatków.
Będzie także możliwość nauki obsługi komputera i Internetu dla osób dotychczas niekorzystających z Internetu lub komputera.

Dwa spotkania informacyjne dla mieszkańców odbędą się 10 stycznia 2018 r.:
- o godz. 9.00 w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Olecku, ul. Kopernika 6,
- o godz. 11.00 w Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olecku ul. Kopernika 6.

W bezpłatnych szkoleniach mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gminy Olecko powyżej 18 roku życia.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Wydziału Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Olecku, Plac Wolności 1, tel. 87 520 12 32 lub 87 520 23 95, tam też można uzyskać szczegółowe informacje.