Uciążliwe inwestycje w Imionkach i Kukowie
11.04.2017   /  Józef Kunicki

Od kilku tygodni mieszkańcy bulwersują się planami budowy dużej fermy trzody chlewnej w Imionkach ale to nie jedyna tego typu inwestycja, lokowana na terenie naszej gminy. Właściciele fermy trzody chlewnej oraz fermy norek amerykańskich, położonych w  Kukowie i okolicy tej miejscowości, planują znaczną rozbudowę i zwiększenie produkcji zwierzęcej.

Przygotowaliśmy zakładki, dedykowane oddzielnie każdej z tych inwestycji. Znajdziecie tam Państwo dokumenty związane ze  sprawą oraz aktualne informacje na temat każdej inwestycji.

Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie zatrzymamy planów inwestorów grozi nam  zapachowa zapaść. Trudno będzie rozwijać miasto w kierunku sportu, rekreacji czy turystyki.

Apelujemy o  to, by  każdy, w ramach swoich kompetencji, włączył się w  zastopowanie tych inwestycji.

Kontakt w powyższych sprawach:

Przemysław Drozd - inspektor w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

tel. 87 520 16 03, e-mail: