Grafik odbiorów odpadków komunalnych z
posesji indywidualnych w miesiącach sierpień - grudzień 2013 roku
12, 26 sierpnia; 9, 23 września; 7, 21
października; 4, 18 listopada;
2, 16, 30 grudnia |
Miasto: Akacjowa, Armii Krajowej, Brzozowa,
Czerwonego Krzyża, Chopina, Dębowa, Dworek Mazurski, Gdańska,
Jeziorna, Klonowa, Kiepury, Kasztanowa, Kopernika, 11 Listopada,
Leśna, Legusa, Letnia, Ludowa, Moniuszki, Park, Parkowa,
Paderewskiego, Pawłowskiego, Sembrzyckiego, Składowa,
Słowiańska, Sokola, Spacerowa, Sportowa, Wieniawskiego,
Wierzbowa. |
13, 27 sierpnia; 10, 24 września; 8, 22
października; 5, 19 listopada;
3, 17, 31 grudnia |
Miasto: Aleja Zwycięstwa, Asnyka, Armii
Ludowej, Broniewskiego, Batorego, Boh. Białostockich,
Baczyńskiego, Dąbrowskiej, Kajki, Konopnickiej, Kochanowskiego,
Kasprowicza, Mickiewicza, Mereckiego, Norwida, Osiedle Lesk,
Orzeszkowej, Prusa, Przybyszewskiego, Reja, Reymonta, Rzeźnicka,
Sienkiewicza, Staffa, Syrokomli, Tuwima, Zana. |
14, 28 sierpnia; 11, 25 września; 9, 23
października; 6, 20 listopada;
4, 18 grudnia |
Miasto: Aleje Lipowe, Cisowa, Grunwaldzka,
Jagiellońska, Kolejowa, Kościuszki, Młynowa, 1 Maja, Mazurska,
Nocznickiego, Osiedle nad Legą, Rzemieślnicza., Słowackiego, Szosa do Krupina,
Targowa, Warmińska, Żeromskiego. |
1, 16, 29 sierpnia; 12, 26 września; 10, 24
października; 7, 21 listopada;
5, 19 grudnia |
Miasto: Cicha, Ełcka, Łąkowa, Osiedle Siejnik
I, Osiedle Siejnik II, Plac Wolności, Partyzantów, Plac Zamkowy,
Produkcyjna, Szosa do Świętajna, Środkowa, Tartaczna, Tunelowa,
Wąska, Wiśniowa, Wodna, Zamkowa, Zamostowa, Zielona, Zyndrama |
2, 17, 30 sierpnia; 13, 27 września; 11, 25
października; 8, 22 listopada;
6, 20 grudnia |
Gołdapska, Kamienna, Pl. Wieży Ciśnień,
Przykamienna, Przytorowa, Słoneczna, Szymanowskiego, M.
Szeremety, Wiejska, Wojska Polskiego. |
5, 19 sierpnia; 2, 16, 30 września; 1, 14,
28 października; 12, 25 listopada;
9, 23 grudnia |
Dobki, Doliwy, Duły, Giże, Gordejki, Gordejki
Małe, Jaśki, Łęgowo, Olecko – kolonia, Olszewo, Rosochackie,
Zielonówek. |
6, 20 sierpnia; 3, 17 września; 1, 15, 29
października; 13, 26 listopada;
10, 24 grudnia |
Borawskie, Borawskie Małe, Biała Olecka,
Babki Oleckie, Dąbrowskie, Dąbrowskie Osada, Kolonie Dąbrowskie,
Judziki, Lenarty, Pieńki, Plewki, Raczki Wielkie, Szczecinki. |
7, 21 sierpnia; 4, 18 września; 2, 16, 30
października; 14, 27 listopada;
11, 27 grudnia |
Babki Gąsieckie, Dzięgiele Oleckie, Gąski,
Kijewo, Kukowo, Ślepie, Świdry, Wólka Kijewska, Zatyki |
8, 22 sierpnia; 5, 19 września; 3, 17, 31
października; 15, 28 listopada;
12, 28 grudnia |
Imionki, Lesk, Lipkowo, Łęgowo, Możne,
Przytuły, Sedranki, Skowronki, Zabielne, Zajdy. |
Kiedy będą odbierane
odpady?
Odpady będą odbierane z
adresów nieruchomości wskazanych w deklaracjach, w terminach określonych
w harmonogramie odbioru.
W dniu odbioru odpadów pojemniki należy udostępnić przewoźnikowi poprzez
wystawienie ich w miejscu widocznym i dostępnym.
ODBIÓR ODPADÓW
PROBLEMOWYCH, takich jak: odpady typu popiół paleniskowy,
przeterminowane leki, chemikalia, zużyty sprzęt elektryczny i
elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte baterie
REALIZOWANY BĘDZIE PO UZGODNIENIU Z PRZEWOŹNIKIEM pod numerem telefonu:
87 643 70 22
w następujących terminach:
POPIOŁY – ostatnia sobota miesiąca
ODPADY WIELKOGABARYTOWE,
ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRONICZNY I INNE – druga środa miesiąca
Grafik odbiorów odpadków
komunalnych na 2013 rok
Gospodarka odpadami w Olecku
|