Portal Olecka

baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
SUDOKU LUBIĘ TO!
grafika
06.02.2018  /  Józef Kunicki;

8 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku odbędzie się  finał Powiatowego Konkursu Sudoku LUBIĘ TO!

9 stycznia 2018 r., odbył się etap szkolny, do którego przystąpiło  780 uczniów ze szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych. Konkurs  rozgrywany jest w kategorii: kl. I-III szkoły podstawowej, kl. IV-VI szkoły podstawowej, kl. VII szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne, szkoły ponadpodstawowe. Do finału przeszło po  3 uczestników z każdej kategorii, którzy uzyskali  najwyższą liczbę punktów w swojej szkole. W etapie szkolnym konkursu, w ciągu 45 minut, uczniowie mieli do rozwiązania cztery diagramy o różnym stopniu trudności.


W najbliższy czwartek odbędzie się emocjonujący finał.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oleckiego. Celem jest m. in. popularyzowanie łamigłówek liczbowych wśród dzieci i młodzieży szkolnej, doskonalenie umiejętności logicznego myślenia, propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.
Organizatorem konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące (LO) im. Jana Kochanowskiego w Olecku, a partnerami Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku. Patronat nad konkursem objął: Krzysztof Nowacki – Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, Marian Świerszcz – Starosta Olecki, Wacław Olszewski – Burmistrz Olecka.
 
 SUDOKU LUBIĘ TO!
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR

Wersja mobilna

jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji mobilnej tej strony.

NIE TAK
F