E-Obywatel – nowe umiejętności cyfrowe
Powiązane galerie:

12.01.2018  /  Józef Kunicki
12.01.2018  /  Józef Kunicki;
Odbyły się już  dwa spotkania informacyjne  na temat bezpłatnych szkoleń komputerowych dla mieszkańców Gminy Olecko w ramach projektu „E-Obywatel – nowe umiejętności cyfrowe”.
10 stycznia 2018 r. w Warsztatach Terapii Zajęciowej oraz Bibliotece Publicznej w Olecku odbyły się dwa spotkania informacyjne  dla mieszkańców Gminy Olecko na temat bezpłatnych szkoleń z zakresu możliwości nauki obsługi komputera, korzystania z Internetu, jak również korzystania z różnych form elektronicznych usług publicznych.  Podczas spotkania można było uzyskać informacje na temat założeń projektu oraz zapoznać się z ofertą szkoleniową. Uczestnicy mogli  podpisać deklaracje udziału w szkoleniach.
Osoby zainteresowane szkoleniami proszone są o kontakt z Wydziałem Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Olecku, Plac Wolności 1, tel. 87 520 12 32 lub 87 520 23 95; tam też można uzyskać szczegółowe informacje.