Portal Olecka

baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
Zadaj pytanie Burmistrzowi. Cmentarz przy ulicy Gołdapskiej...
grafika
04.12.2017  /  Józef Kunicki;

Panie Burmistrzu
Nie wiem czym kieruje się administrator cmentarza przy ulicy Gołdapskiej wydając zgody na pochówki pomiędzy drzewami przy głównej alei (?!) - przecież cmentarz miał być zamknięty na nowe miejsca grzabalne po otwarciu nowego. Takie działanie może jednak przynieść szkodę i dla rodzin, które uzyskały zgodę na pochówek i dla wydającego zgodę. Wciskanie grobów pomiędzy drzewa powoduje cięcie ich korzeni, a one nie trzymają drzew rosnąc w głąb (jak np. sosna), tylko rozchodzą się na boki. Usunięcie tych korzeni może w konsekwencji doprowadzić do wywrócenia się drzewa (drzew) i porozbijania drogocennych pomników, co z kolei spowoduje skierowanie do zarządcy cmentarza żądań o odszkodowania.


Szanowna(y) Pani(e)
Urząd Miejski nie planuje sprzedaży kolejnych miejsc na pochówki na cmentarzu komunalnym przy ulicy Gołdapskiej. Miejsca, o których jest w poniższym zapytaniu zostały wyznaczone na prośbę tutejszego Urzędu Miejskiego w 2011 roku.
W przyszłym roku zaplanowaliśmy w budżecie środki na wykonanie niezbędnych prac związanych z właściwym utrzymaniem drzewostanu na tymże cmentarzu, w związku z czym wierzę w to, że sytuacji o której pan(i) pisze nie będą miały miejsca.
Nie mniej bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na ten problem.

Z poważaniem.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR

Wersja mobilna

jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji mobilnej tej strony.

NIE TAK
F