„Iskierki dobra”
Powiązane galerie:

03.12.2017  /  Józef Kunicki
04.12.2017  /  Józef Kunicki;

Po raz drugi na Placu Wolności roznieciliśmy „Iskierki dobra”. 3 grudnia podczas loterii fantowej zebrano 4284, 10  złotych na kontynuację leczenia oraz dalszą rehabilitację  pani Renaty, która walczy z chorobą nowotworową już 4 lata. Niestety, nie może być leczona tradycyjną chemią. Obecnie poddawana jest terapii alternatywnej w klinice w Meksyku. Część kwoty  udało się już zebrać za pośrednictwem strony www.siepomaga.pl, gdzie zbiórkę wsparło 6784 osób oraz podczas meczu charytatywnego w hali Lega jak również poprzez zbiórkę publiczną do puszek. Kwota zebrana  3 grudnia została przekazana dzieciom pani Renaty na kontynuację  jej leczenia  w Polsce oraz dalszą rehabilitację.

W tym miejscu organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 800 różnych zabawek pluszowych czy bombek na potrzeby loterii fantowej. To doskonale pokazuje jak olecczanie wrażliwi są na potrzeby innych i  mają hojne  serca.

Dziękujemy!

„Iskierki dobra”

Warto przypomnieć, że olecczanie w ubiegłym roku zrobili prezent  małemu Adrianowi. Wówczas zebraną kwotę czyli  4010 zł  przekazaliśmy mamie Adriana na leczenie chłopca metodą delfinoterapii. Na ten świąteczny prezent złożyli się Ci wszyscy, którzy wzięli udział w loterii fantowej oraz wielu anonimowych mieszkańców przekazujących darowiznę na rzecz chorego.

Do zobaczenia za rok!