Zadaj pytanie Burmistrzowi. Kompletnie przebudować cały Plac Wolności...
04.12.2017  /  Józef Kunicki;

Panie Burmistrzu.
Czy nie warto przy tej zmianie organizacji ruchu kompletnie przebudować cały Plac Wolności? Wiem, że wszystkie drogi wokół Placu były z kamienia, może przy dzisiejszej technologii te asfalty trzeba by było sfrezować? Wszystkie krawężniki wymienić na granitowe, które są wieczne, a chodniki wykonać raz, a dobrze z płyt granitowych gładkich i było by na wieki wieków. Poza tym doskonała wizytówka i na zawsze... Pobliskie miasta też to zrobiły, albo realizują... ale nie jest to główna pobudka, a raczej Nasz słynny z historii rynek, który prosi Pamięci dla pokoleń Wszystkich.
Z wyrazami szacunku.

Szanowny Panie Leszku
Chcielibyśmy aby koncepcja przebudowy centrum miasta powstała w przyszłym roku. Chcielibyśmy, aby to jak będzie wyglądać centrum, zostało wypracowane wspólnie. Liczymy na to, że mieszkańcy włączą się w tworzenie tej koncepcji.
Do współpracy chcemy też wykorzystać specjalistów w dziedzinach, którymi będziemy się zajmować.
Osobiście, podobnie jak Pan, jestem zwolennikiem wykonywania takich inwestycji z bardzo dobrych jakościowo materiałów, które będą nam służyły „na wieki”.
Jestem pewny, że Pańskie uwagi zostaną uwzględnione w czasie tworzenia koncepcji przebudowy centrum naszego Olecka.
Z poważaniem.