Zadaj pytanie Burmistrzowi. Z szacunkiem dla Pana muszę przyznać...
13.11.2017  /  Józef Kunicki;

Szanowny Panie Burmistrzu
Z szacunkiem dla Pana muszę przyznać, że organizowane corocznie w Olecku obchody święta odzyskania przez Polskę niepodległości odbywają się w godnej i podniosłej atmoferze. Mam powody przypuszczać, że niewiele miast w Polsce może przeżywać tą uroczystość z udziałem reprezentacji Wojska Polskiego i wspaniałej własnej orkiestry. Poza tym jak zwykle trafne słowa proboszcza oraz Pana. Szkoda, że niezwykłość tych obchodów nie jest żadnego roku rejestrowana na wideo.
Z powqażaniem Panie Burmistrzu

Szanowna(y) Pani (e)
Bardzo dziękuję za niezwykle ciepłe słowa. Każdego roku zorganizowanie obchodów Święta Niepodległości to ciężką praca wielu osób, którym chciałbym przy tej okazji ze swojej strony serdecznie podziękować.
Już od dzisiaj rozpoczynamy prace nad przyszłoroczną, 100-letnią rocznicą tego jednego z najpiękniejszych i najbardziej radosnych dni w historii naszej Ojczyzny.