17 listopada - wernisaż wystawy Krzysztofa Koniczka
10.11.2017  /  Józef Kunicki;

17 listopada - wernisaż wystawy Krzysztofa Koniczka godz. 16:00, Galeria Prawdziwej Sztuki im. A. Legusa, Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate”
Krzysztof Koniczek - urodzony w 1955 roku w Olecku. Studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Poznaniu, obecnie ASP na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby.
Dyplom w pracowni prof. Waldemara Świerzego. Prace w zbiorach Muzeum Okręgowego, Muzeum Wojska w Białymstoku, ASTWA, NOT. Kolekcje prywatne: USA, Kanada, Niemcy, Szwecja, Włochy, Australia, Szwajcaria, Anglia, Francja, Polska, Hong-Kong. Malarstwo sztalugowe, ścienne, aranżacja wnętrz, plakat. Współpraca scenograficzna z Operą i Filharmonią Podlaską.
60 wystaw indywidualnych, ok. 80 wystaw zbiorowych, udział w Warszawskich Targach Sztuki oraz wielu aukcjach charytatywnych. Publikacje m.in. „Kto jest kim na Białostocczyźnie”, „Malarze Podlasia”, „Artyści Białegostoku XVIII-XX wiek”, „Who is Who w Polsce” wyd. IV, Album „Koniczek - obrazy – pictures”, album „Nowe Otwarcie” na 100-lecie ZPAP, album „Magia Obrazu”, album „Magia Obrazu II”, album „Magia Obrazu III”, album „Energia-Koniczek”, album „Malarze Białegostoku”, programy TV i radiowe.
2012 - odznaczenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Zasłużony Dla Kultury Polskiej.

17 listopada - wernisaż wystawy Krzysztofa Koniczka