Wyniki XIII Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej z dnia 7 listopada 2017
Powiązane galerie:

08.11.2017  /  Józef Kunicki
08.11.2017  /  Józef Kunicki;

7 listopada podczas XIII Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej na scenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku „Mazury Garbate” prezentowali się uczniowie klas IV - VII (łączna liczba wystąpień 24) oraz uczniowie klas gimnazjalnych (łączna liczna wystąpień 6).

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU Z DNIA 7 LISTOPADA 2017:

III grupa wiekowa: uczniowie klas IV-VII:
Miejsce I:
Solistka: Natasza Wiszniewska ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku – utwór „Kolęda warszawska”
Miejsce II:
Solistka: Zuzanna Jarosz ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku – utwór „Cisza, Modlitwa Katyńska”
Miejsce III:
Solistka: Oliwia Sulima ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku – utwór ,, Mury”
Miejsce III:
Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach – utwór ,,Polskie kwiaty”
Wyróżnienie:
Zespół wokalny: ,,Nutki” ze  Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku – utwór ,,Siekiera, motyka”
Wyróżnienie:
Solistka: Wiktoria Czeszkiewicz ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach – utwór
,,O mojej Ojczyźnie”
Wyróżnienie:
Solistka: Magdalena Milewska ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku – utwór ,,Ojczyzna”

IV grupa wiekowa: uczniowie klas gimnazjalnych:
Miejsce I:
Solistka: Nikola Kempisty ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku – utwór ,,Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”

Miejsce II:
Solistka: Martyna Ulikowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika  w Olecku – utwór ,,Miasto”
Miejsce III:
Solista: Rafał Gajdek ze Szkoły Podstawowej w Kijewie – utwór ,,Gołębi song”

Finalistom serdecznie gratulujemy.
Zapraszamy na Finał XIII Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej 8 listopada (środa) o godzinie 17.00, który odbędzie się w sali Kina Regionalnego Ośrodka Kultury.