Portal Olecka

baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
Jubileusz 70-lecia LA
grafika
24.10.2017  /  Józef Kunicki;

20 października w Olsztynie Mariusz Miłun, zastępca burmistrza oraz Andrzej Kamiński, dyrektor MOSiR wzięli udział w obchodach jubileuszu 70-lecia Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Roman Koziński, prezes związku dziękował zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym z 28 klubów działającym na terenie okręgu warmińsko-mazurskiego oraz osobom i instytucjom pomagającym w rozwoju lekkiej atletyki, która stała się jedną z najsilniejszych dyscyplin naszego regionu.

Jubileuszową galę swoją obecnością zaszczyciły takie osobistości jak Irena Szewińska, jedna z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek i najwybitniejszych lekkoatletek, Tomasz Majewski, m.in. 2-krotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich oraz Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - Henryk Olszewski.

Jubileusz 70-lecia LA

Jubileusz 70-lecia LA

- Z przyjemnością odebrałem i przekazałem burmistrzowi Olszewskiemu podziękowania i pamiątkowy medal za pomoc i wsparcie rozwoju lekkiej atletyki na Warmii i Mazurach. Usłyszałem wiele miłych słów uznania za przygotowanie i przeprowadzenie szeregu imprez sportowych, w tym też o randze ogólnopolskiej. Wyrażano się bardzo pochlebnie na temat sprawności organizacyjnej naszej jednostki jak i jakości obiektów. Byłem dumny słuchając komplementów na temat oleckiej bazy sportowej z ust działaczy związkowych nie tylko z Olsztyna ale i z Warszawy. To utwierdza mnie w przekonaniu, że właściwe obraliśmy kierunek rozwoju gminy i że nadal powinniśmy inwestować w sport – powiedział Mariusz Miłun, zastępca burmistrza.

Pamiątkowy medal a także podziękowania otrzymał również dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku, pan Andrzej Kamiński.

Jubileusz 70-lecia LA

Jubileusz 70-lecia LA

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR

Wersja mobilna

jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji mobilnej tej strony.

NIE TAK
F