Głosowanie na hejnał gminy Olecko
18.10.2017  /  Józef Kunicki;
Jak będzie brzmiał olecki hejnał? O tym zadecydują mieszkańcy,  głosując  na wybraną kompozycję.

Spośród 16 kompozycji, które przeszły kwalifikację formalną konkursu na hejnał gminy Olecko, komisja konkursowa wskazała 3 utwory, na które można zagłosować.
Głosowanie* jest tylko w formie elektronicznej i trwa od 23 do 31 października (do północy).  Poniżej znajdują się pliki muzyczne oraz formularz, który pozwoli oddać głos tylko na jedną kompozycję.

Do 6 listopada komisja konkursowa podsumuje wyniki głosowania.

Wybrana kompozycja zostanie przedstawiona Radzie Miejskiej w Olecku. Jeśli zostanie przyjęta uchwałą, stanie się hejnałem gminy Olecko.

* Głosować może osoba, która ukończyła 18 lat (najpóźniej w dniu głosowania)  zamieszkująca na terenie gminy Olecko, weryfikowana na podstawie bazy PESEL.

Głosowanie trwało do 31 października 2017 r.