Portal Olecka

baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
Konkurs na hejnał gminy Olecko
05.09.2017  /  Józef Kunicki;

Gmina Olecko ogłosiła konkurs na utwór muzyczny, który stanie się jej hejnałem. Konkurs ma charakter otwarty i kierowany jest do osób pełnoletnich, głównie  muzyków, kompozytorów, instrumentalistów oraz studentów i uczniów szkół muzycznych. Utwór musi być kompozycją własną nie krótszą niż 30, i nie dłuższą niż 60 sekund. Zgłaszane utwory powinny być rozpisane na trąbkę solo. Nie może to być fragment piosenki, lecz typowy hejnał. Każdy z uczestników konkursu może zgłosić max. trzy utwory, które mają rozszerzać akcenty promujące gminę oraz wzbogacać jej tradycje kulturalne.

Ze wszystkich utworów komisja konkursowa wybierze najwyżej trzy kompozycje, które zostaną poddane internetowemu głosowaniu, z udziałem mieszkańców. W przypadku wybrania tylko jednej kompozycji, przeprowadzenie głosowania nie będzie konieczne.

Utwory muzyczne, wraz z wymaganymi załącznikami, można zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Olecku do 16 października do godz. 15.30.

 Głosowanie internetowe na stronie www.olecko.pl będzie prowadzone od 23 do 31 października (do północy). Do 6 listopada komisja konkursowa podsumuje wyniki głosowania.

Wybrana kompozycja zostanie przedstawiona Radzie Miejskiej w Olecku. Jeśli zostanie przyjęta uchwałą, stanie się oficjalnie hejnałem gminy Olecko. Autor wyłonionego utworu muzycznego otrzyma wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł brutto, które zostanie mu wypłacone w oparciu o umowę o dzieło.

 

Zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu, w tym  powołanie komisji konkursowej, regulamin oraz załączniki konieczne do zgłoszenia kompozycji do konkursu w załączeniu.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR

Wersja mobilna

jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji mobilnej tej strony.

NIE TAK
F