Fundusze europejskie dla przedsiębiorców z Gminy Olecko
12.01.2018  /  Józef Kunicki;

Szanowni Państwo,

Rusza cykl spotkań informacyjnych na temat możliwości pozyskania środków Unii Europejskiej na rozwój przedsiębiorstw.

Pierwsze spotkanie dotyczące dotacji na podnoszenie kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników odbędzie się 17 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Olecku o godzinie 11.

Szczegóły spotkania: https://um.olecko.pl/aktualnosc-2035-przedsiebiorco_podnies_kompetencje_2.html

Kolejne wydarzenie organizuje Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku, który zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie informacyjne w Ełku „Przedsiębiorco czas na rozwój – dotacje oraz pożyczki realizowane przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego w Olsztynie" (formularz zgłoszeniowy w załączeniu)

Celem spotkania jest przekazanie beneficjentom informacji na temat projektów realizowanych przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego w Olsztynie, która pełni rolę Instytucji Pośredniczącej w Regionalnym Programie Warmia i Mazury na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 13 lutego 2018 r. w godz. 10.00-12.50 w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Podmiejskiej 5. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres   do 8 lutego 2018 r. do godz. 14.00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego przesłanego przez organizatorów spotkania.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Serdecznie zachęcamy do udziału!