Portal Olecka

baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
Program Olecka Rodzina 3+
grafika
21.02.2014  /  Józef Kunicki;

   Rada Miejska w Olecku uchwałą przyjęła Program Olecka Rodzina 3+, którego celem  jest umacnianie i wspieranie funkcji rodziny wielodzietnej, poprawa warunków materialnych rodzin, promocja modelu rodziny wielodzietnej oraz kształtowanie jej pozytywnego wizerunku.

   Udział w Programie Olecka Rodzina 3+ nie jest uzależniony od wysokości dochodów  w rodzinie. Do Programu  może przystąpić każda rodzina posiadająca troje i więcej dzieci, zameldowana lub zamieszkała na terenie naszej gminy i prowadząca wspólne gospodarstwo domowe.

   Program  ma charakter otwarty.  Zapraszamy do udziału w nim, w charakterze Partnera Programu,  instytucje publiczne, podmioty komercyjne oraz organizacje pozarządowe. Przystąpienie do programu stwarza możliwość m.in. poszerzenia grona klientów, budowania zaufania i kreowania pozytywnego wizerunku wśród mieszkańców. Zapewniamy  promocję instytucji, firm, organizacji poprzez umieszczanie informacji o udzielanych ulgach lub świadczeniach na stronie www.olecko.pl.  Liczymy  również, że dzięki współpracy z Państwem katalog ulg i świadczeń będzie bogatszy.

   Zależy nam również na bieżącej weryfikacji funkcjonowania Programu stąd prosimy o przesyłanie opinii i uwag  na temat jego funkcjonowania na adres mailowy urzędu lub korespondencyjny Urząd Miejski w Olecku, Plac Wolności 3, 19-400 Olecko.  
Rozpoczęliśmy już realizację  Program Olecka Rodzina 3+.

  Każdy członek rodziny, biorący udział w Programie otrzyma Kartę Oleckiej Rodziny 3+ i będzie mógł na preferencyjnych warunkach korzystać z usług Regionalnego Ośrodka Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz usług edukacyjnych w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku.

   Karta uprawnia do  30% ulg na obowiązujące ceny biletów wstępu m.in. na pływalnię, siłownię, ścianę wspinaczkową w Hali „Lega”, regularne zajęcia artystyczne i wydarzenia kulturalne organizowane przez Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate”, a także 30% ulgi w opłatach za zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku.

   Szczegółowych informacji na temat Programu udzielają pracownicy wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Olecku, Plac Wolności 1, pokój nr 5 i 11, tek 87 620 10 74 lub 87 520 24 94, email

Więcej o programie

 Program Olecka Rodzina 3+    


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR

Wersja mobilna

jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji mobilnej tej strony.

NIE TAK
F