Portal Olecka

baner olecka 1
.
PL EN DE
Urząd Miejski
Turystyka
Gospodarka
Kultura i sport
baner olecka 2
baner olecka 3
baner olecka 4
baner olecka 5
Szukaj
Opcje zaawansowane
baner olecka 39
baner olecka 33
baner olecka 29
baner olecka 18
baner olecka 20
baner olecka 27
baner olecka 21
baner olecka 47
baner olecka 22
baner olecka 23
baner olecka 24
Mariusz Miłun zastępcą burmistrza
grafika
11.09.2017  /  Józef Kunicki;

W telegraficznym skrócie to olecczanin z urodzenia - rocznik 1978, posiadający wykształcenie wyższe. Żonaty. Dumny ojciec dwóch córeczek- Hani i Marysi. Poza rodziną, która jest dla niego najważniejsza ma jeszcze  dwie pasje - to sport i polityka.

- No cóż, praca zawodowa oraz obowiązki rodzinne weryfikują  moje możliwości czynnego uprawiania sportu  natomiast zawsze gorąco  kibicuję piłkarzom, siatkarzom, piłkarzom ręcznym, lekkoatletom.   Pasjonuję się w zasadzie każdą dyscypliną sportową, szczególnie tymi, gdzie startują reprezentanci Polski. Na bieżąco też staram się śledzić poczynania sportowców reprezentujących nasze miasto - mówi Mariusz Miłun.

Mariusz Miłun

Z przerwą na studia na Wydziale  Chemii Uniwersytetu Gdańskiego związany z Oleckiem. To tutaj  po ukończeniu studiów  podjął pracę w stoczni jachtowej  Delphia Yachts Kot, gdzie ostatnio pełnił funkcję kierownika kontroli jakości procesu laminowania oraz technologii laminowania  wydziałów łodzi motorowych i żaglowych. Przez cały okres pracy w stoczni był również  Pełnomocnikiem Dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

Przez dwie kadencje był radnym miejskim. Pełnił też  funkcję  przewodniczącego  Komisji Planowania, Budżetu i Gospodarki. Do września 2017 r. był sołtysem wsi Rosochackie.

- Wybudowałem, w dużej mierze metodą gospodarczą z  moim tatą,  dom pod  Oleckiem. Tu mieszka moja rodzina i  kształcą się moje dzieci. Zależy mi więc na tym, by Olecko było  miejscem przyjaznym dla każdego - dzieci, dorosłych, seniorów czy przedsiębiorców.   Mój poprzedni szef, pan Wojciech Kot nauczył mnie między innymi tego, że nie można ograniczać się w swoich planach. To wizjonerstwo, nieograniczona wyobraźnia, jasno określone cele  i ciężka praca  determinują sukces -mówi Mariusz Miłun.

Zdobyte doświadczenie w pracy samorządowca, umiejętności menadżerskie oraz cechy charakteru z pewnością zostaną dobrze wykorzystane.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
QR-iconkod QR

Wersja mobilna

jeśli chcesz, możesz skorzystać z wersji mobilnej tej strony.

NIE TAK
F