Bezpłatne spotkanie informacyjne pn. Dotacje oraz fundusze pożyczkowe dla Przedsiębiorców
18.05.2017  /  Józef Kunicki;

Szanowni Państwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. Dotacje oraz fundusze pożyczkowe dla Przedsiębiorców.

Termin i miejsce spotkania

7 czerwca 2017 r. w godzinach  10.00- 12.45, Ełk

O dokładnym miejscu spotkania uczestnicy zostaną powiadomieni w mailu z informacją o zakwalifikowaniu się na spotkanie informacyjne.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa.

Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Program spotkania

Spotkanie poprowadzą eksperci z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, która pełni rolę Instytucji Pośredniczącej  części I Osi Priorytetowej Inteligenta Gospodarka Warmii i Mazur Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Pierwsza część spotkania zostanie poświęcona  działaniom w ramach RPO WiM na lata 2014-2020, Osi I wdrażanych przez WMARR S.A.

W drugiej części spotkania ekspert przedstawi ofertę  Regionalnego Funduszu Pożyczkowego (RFP) działającego w strukturach WMARR S.A.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy oraz ramowy program spotkania.

Lokalny Punkt Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku:
tel. 87 610 07 77, 87 734 11 10/09, email: