Materiały i informacje dotyczące nowych programów realizowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
18.05.2017  /  Józef Kunicki;

Szanowni Państwo,

Warmińsko – Mazurski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie informuje o realizacji programu „STABILNE ZATRUDNIENIE - osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej”, który skierowany jest m.in. do samorządu gminnego i powiatowego.

W związku z tym przesyłamy ulotkę informacyjną dotyczącą realizacji programu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Funduszu pod adresem www.pfron.org.pl w zakładce Program STABILNE ZATRUDNIENIE.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasadami programu oraz do składania wniosków o dofinansowanie działań aktywizacyjnych.