Ferie zimowe 2017
03.02.2017  /  Józef Kunicki;

W okresie od 23 stycznia do 5 lutego br. w województwie warmińsko-mazurskim  trwały ferie zimowe. Był to czas odpoczynku dla dzieci i młodzieży od zajęć szkolnych, ale także dobra okazja, aby skorzystać z oferty działań w zakresie organizacji wypoczynku i rekreacji przygotowanej przez szkoły podstawowe i gimnazja z terenu Gminy Olecko, Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku.

Oferta szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Olecko dostępna w załączniku.

Oferta Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku „Mazury Garbate” dostępna w załączniku.

Informacja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku:

W okresie od 23 stycznia do 3 lutego br. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku był organizatorem Zimowiska z MOSiR „Ferie na sportowo”. Szczegółowe informacje o zimowisku na stronie WWW MOSIR w Olecku.